Plastik Kalıp • Plastik Parça • Hızlı İmalat Teknolojileri

  • Telefon
    +90 (262) 644 89 40
  • Faks
    +90 (262) 644 89 41
visyon-misyon banner

Misyonumuz

Müşteri odaklı, yeniliklere açık, bütünleşmiş üretim çözümleri sağlayarak müşterilerimize hızlı, kaliteli, ekonomik hizmetler sunmaktır. Çalışma sürecinin her aşamasında mevcudiyetimizi, esnekliğimizi ve profesyonelliğimizi her zaman göstermek.

Vizyonumuz

Toplam kalite yönetim felsefesini benimseyerek, müşteri memnuniyetini ve sürekli gelişim anlayışını ilke edinerek önümüzdeki 10 yıl içinde global ölçekte üretim yapan firmalar arasına girmektir.

Değerlerimiz

•Partnerlerimiz, müşterilerimiz, tedarikçilerimiz ve rakiplerle ilişkilerimizi dürüstçe yönetmek,
•Süreçlerinin devamlı olarak iyileştirilmesi ve insan kaynaklarının sürekli eğitimi,
•Sürdürülebilir kalkınma için günlük eylemleri teşvik eden çevresel sorumluluk,
•Toplumu destekleyici eylemleri teşvik eden sosyal sorumluluk,
•Çalışma koşullarına, özellikle güvenlik ve sağlık koşullarına dikkat etmek, her zaman düşük riskli prosedürleri teşvik etmek.

Kalite Politikamız

Plastik Enjeksiyon Kalıp Tasarımı & Geliştirmesi, İmalatı & Satışı ile Plastik Enjeksiyon Parça İmalatı & Satışı uygulayan kuruluşumuzda; Kapama Kuvveti: 120 Tondan 450 Tona Kadar Olan Enjeksiyon Makineleri Ile Üretim Yapmaktadır.

Müşteri Odaklı Ürün ve Hizmet Yönetimi: Müşteriyi tanıyıp, onun ihtiyaç ve beklentilerine uygun yenilikçi çözümler getirmek, değişen ve gelişen pazar koşulları doğrultusunda ürün ve hizmet kalitesi ile sektöründe yenilikçi, rekabetçi olmak,

Çalışanların Gelişimi ve Kalite Yönetimine Katkısı: Şirketin en değerli varlığı olarak gördüğü çalışanlarının kişisel ve mesleki gelişimi için her türlü eğitim olanağı ve kaynağın sağlanmasına, çalışma ortamında iş sağlığı ve güvenliği gereklerinin eksiksiz yerine getirilmesine özel bir önem verir.

Sürekli İyileştirme: Yenilikçi yaklaşım düşüncesiyle hareket edip, sürekli gelişim bilincini uygulamak ve tüm bunların sürekliliğini, çalışanları, müşterileri ve tedarikçileri ile beraber gerçekleştirebilen bir kuruluş olmaktır.
Kalite Yönetim Sistemi ile tabi olduğumuz tüm yasa, mevzuat ve standartlara uymayı taahhüt eden, tehlikelerini ortadan kaldıran, her tür riski hassasiyetle belirleyen, fırsatları ele alan, oluşabilecek tüm sağlık tehditlerini, yaralanmalar ve iyileştirme ihtiyaçlarını da belirleyerek uygunluğun sürekliliğini sağlayan ve iyileştiren bir anlayışı benimsemeyi taahhüt ederiz.